Co mamy zrobić po śmierci Bliskiej osoby

Nasza Firma profesjonalnie zajmie się kompleksową obsługą pogrzebu począwszy od pierwszego spotkania się z rodziną zmarłego w celu omówienia szczegółów pogrzebu po końcowy tradycyjny poczęstunek dla rodziny i gości pogrzebowych (Stypa)

Każda ceremonia pogrzebowa przygotowywana jest indywidualnie i z wielką dbałością o każdy szczegół. Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych ustalić mogą Państwo w siedzibie jednego z naszych Zakładów Pogrzebowych. Lub pracownik naszego Biura Mobilnego odwiedzi Państwa w celu załatwienia formalności..

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania albo wątpliwości, zrobimy wszystko by je dla Państwa wyjaśnić. Pomagamy zarezerwować termin i miejsce pogrzebu, doradzamy w doborze trumny lub urny, a także wszystkich innych akcesoriów pogrzebowych.

POGRZEBY WAŁBRZYCH

Każda Ceremonia Pogrzebowa jest przez nas traktowana z szacunkiem bez względu czy jest to Pogrzeb Katolicki lub Świecki i przygotowana z uwzględnieniem każdego najmniejszego nawet szczegółu jakimi są : oprawa muzyczna , karawan , nagłośnienie a także oferujemy następujące usługi i akcesoria Pogrzebowe :

 1. Odebranie ciała ze szpitala lub domu i umieszczenie go w naszej chłodni.
 2. Przygotowanie i ubranie Ciała osoby zmarłej
 3. Oferujemy szeroki wybór odzieży żałobnej
 4. Kremacja
 5. Ekshumacje
 6. Druk Klepsydry lub zlecenie druku w gazetach
 7. Dowóz Księży na cmentarz
 8. Przygotowanie wiązanek i wieńców
 9. Udział Mistrza Ceremonii
 10. Organizujemy przewozy uczestników Pogrzebu
 11. Organizacja poczęstunku dla Gości i Rodziny ( Stypa)
 12. Oferujemy szeroki wachlarz Trumien , Urn i Pomników Nagrobkowych tradycyjnych i urnowych.