Zakład Pogrzebowy i Usługi Kamieniarskie Wałbrzych

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Nasze zakłady pogrzebowe w Wałbrzychu, Mieroszowie, Sokołowsku i Rozciszowie od pokoleń świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe.

Organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne i urnowe z kremacją zgodnie z tradycją katolicką i świecką. Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Reprezentujemy rodzinę osoby zmarłej w urzędach, kancelariach kościelnych i cmentarnych, pomagamy w wypełnieniu dokumentów na zasiłek pogrzebowy.

W ramach organizacji pogrzebu oferujemy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane pod względem stylu trumny, urny, tabliczki i klepsydry. Za naszym pośrednictwem można także zamówić nekrolog i kondolencje w prasie.

Na życzenie zapewniamy oprawę muzyczną przy grobie w wykonaniu instrumentalisty. Do dyspozycji pozostawiamy także szeroki wybór kompozycji kwiatowych. Oferujemy wieńce i wiązanki przygotowane na specjalnie indywidualne zamówienie.

 

 

 

 

 

 

Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu pod numerem pogotowia pogrzebowego, przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę lub przy pomocy formularza kontaktowego.

Pogotowie pogrzebowe 24h/7: +48 500 669 070

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon do kontaktu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości