Zakład Pogrzebowy i Usługi Kamieniarskie Wałbrzych

Kompleksowe usługi kamieniarskie

Świadczymy wszechstronne usługi kamieniarskie nieprzerwanie od 1992 roku. Realizujemy zamówienia na terenie Wałbrzycha i okolicznych miejscowości.

Nasz zakład kamieniarski posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nagrobków wedle indywidualnych preferencji. Szczególnie rekomendujemy nagrobki z granitu. Nagrobki granitowe cechują się długowiecznością i szerokimi możliwościami doboru kolorystyki.

Posiadamy pełne zaplecze obróbki kamienia i jesteśmy wstanie zaproponować Państwu pomniki w kształtach i wymiarach według Państwa projektu. Mamy w swojej ofercie nagrobki granitowe, z kamienia wydobywanego zarówno w Polsce jak i z najlepszych regionów całego Świata.

Prowadzimy sprzedaż nagrobków gotowych w nowo otwartym Centrum Pogrzebowo-Kamieniarskim Bafia i Sapka lub wykonujemy je na zamówienie według projektu własnego jak również dostarczonego przez klienta.

Ponadto moja firma wykonuje usługi kamieniarskie takie jak: kominkiblaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody i inne elementy budowlane.

Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu pod numerem pogotowia pogrzebowego, przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę lub przy pomocy formularza kontaktowego.

Pogotowie kamieniarskie 24h/7: +48 603 207 940

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon do kontaktu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości