Zakład Pogrzebowy i Usługi Kamieniarskie Wałbrzych

Centrum Pogrzebowo – Kamieniarskie Dominik Bafia

Misją naszej firmy jest godność i poszanowanie osoby Zmarłej i pogrążonych w żalu Bliskich oraz kulturalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych. Razem posiadamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w realizacji usług pogrzebowych i kamieniarskich na terenie Wałbrzycha i okolicznych miejscowości.

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne działania w zakresie organizacji pogrzebu. Jesteśmy gotowi do interwencji w każdym czasie i sytuacji. Gwarantujemy nienaganną obsługę, odpowiednią do wszystkich nawet najtrudniejszych okoliczności.

Dzięki wielu zakładom pogrzebowym i placówkom na terenie Wałbrzycha i okolicznych miejscowości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną i szybką obsługę.  Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zidentyfikować wszystkie oczekiwania klientów dlatego zapewniamy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Dominik Bafia – Właściciel zakładu pogrzebowego.

T: +48. 600 625 944
E: dominik@pogrzebybafia.pl

Odkąd przejąłem Zakład pogrzebowy od moich rodziców w 1995 roku dokładam wszelkich starań by świadczone przeze mnie usługi stały na najwyższym poziomie. Współczucie, godność i szacunek – wartości tych słów nie da się przecenić w trudnych chwilach, w których jestem do Państwa dyspozycji.

Cezary Sapka – Właściciel zakładu kamieniarskiego.

T: +48. 603 207 940
E: magmacs@poczta.onet.pl

Od 1990 roku działam na rynku Wałbrzycha i okolicznych miejscowościach. Nie ma dla mnie usługi kamieniarskiej, której bym się nie podjął, a każde zamówienie traktuję, tak jak by miało być przygotowywane dla mnie. Stąd też, jak sądzę usługi kamieniarskie, które świadczymy są zawsze solidne.